KONST / Litografier / Litografi 16066438
nr 1606 6438
Hjalmar Strååt
(1885-1971), Sverige
Litografi, Signerad ej numrerad. Bildmått: 12x26 cm, yttermått inklusive ram: 26x39 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 mars 2024
kl 19:45:23
16/3 13:06:47
18/3 19:11:21
Hjalmar Strååt
Läs mer om Hjalmar Strååt